Karel Chába EFT Psychologie

Alergie a kožní problémy

 
Radí K.Chába
Kouč a praktik EFT

Máte dlouhodobé alergie a kožní problémy? Zkusili jste snad už všechno a pořád se těchto neduhů nemůžete zbavit? Proč? Velice často je léčen jen důsledek (samotná alergie).

Pokud je oslabena imunita vzniká řada chorob. Jedna z možností jsou alergické nemoci a vyrážky. Alergie je jen důsledek obrany těla na cizorodou látku. Na látku, která jiným nijak neškodí. Nejde tedy o látku, která způsobuje alergie, ale o to, proč máte oslabený imunitní systém.

Co oslabuje imunitní systém? Jistě jste si všimli, že často se problém zhoršuje, když jste ve stresu, necítíte se dobře, v určitém ročním období atd. To není náhoda. Alergie a vyrážky jsou ovlivňovány hormony a mozkovými buňkami. Tělo je vypouští do těla jako reakci na stres. Chronický stres narušuje rovnováhu stresových neuropřenašečů.

A(stres – příčina) = B(oslabený imunitní systém) = C(důsledek – alergie, vyrážka)

Pokud se tedy nemůžete zbavit vašich problémů a říkáte si, že to máte navždy existuje pro vás řešení. Je nutné se vrátit na úplný začátek procesu/vašeho problému. Odstranit stresor – příčinu. Tím se naruší celá rovnice a vám se trvale uleví.

Osobní konzultace a kurz vyřeší váš problém

Klikněte na Chci si sjednat osobní konzultaci anebo Chci se objednat na vzdělávací kurz a zamluvte si nejbližší termín, který vám bude vyhovovat nebo na telefonním čísle + 420 731 498 272

Chci si sjednat osobné konzultaci

Příklady úspěšné spolupráce