Karel Chába EFT Psychologie

Osobní konzultace

Jaké máte možnosti konzultací?

  • Osobní setkání tváří v tvář – předem si domluvíte termín osobního setkání (níže na stránce klikněte na banner Chci si sjednat osobní konzultaci).

  • Po telefonu – předem si domluvíte termín telefonické konzultace (níže na stránce klikněte na banner Chci si sjednat osobní konzultaci). Navrhněte termín a čas (nejlépe více možností), kdy vám konzultace vyhovuje a uveďte, že požadujete konzultaci po telefonu.
    Obratem vám budu zaslána odpověď s potvrzením vašeho termínu a číslo účtu, na který je nutné předem uhradit částku za konzultaci.

  • Skype – předem si domluvíte termín Skype konzultace (níže na stránce klikněte na banner Chci si sjednat osobní konzultaci). Navrhněte termín a čas (nejlépe více možností), kdy vám konzultace vyhovuje a uveďte, že požadujete konzultaci prostřednictvím Skype.
    Obratem vám budu zaslána odpověď s potvrzením vašeho termínu a číslo účtu, na který je nutné předem uhradit částku za konzultaci .

Jak osobní konzultace probíhá?

Kolik to stojí?

  • Osobní konzultace  750

Jak dlouho konzultace trvá?

Chci si sjednat osobní konzultaci

Jak pracuji a jaké metody používám?

Smyslem použití kombinace zde popsaných metod při konzultaci je změnit vaše negativní vzorce chování, které jsou na pozadí vašich problémů a neúspěchu, na vzorce pozitivní. Metody je tedy možné použít i jednotlivě nezávisle na sobě. Více se dočtete zde.

Metoda EFT

EFT používám k odstranění negativních vzorců chování.

EFT - techniky emoční svobody, jsou psychologickou formou akupunktury, založené na objevu, že příčinou všech negativních emocí je porucha v tělesném energetickém systému. Více se o EFT dočtete zde.

Mentální trénink

Mentální trénink používám k nahrání nových vzorců chování do podvědomí.

Prostřednictvím mentálního tréninku nahrajete pozitivní vzorce chování, tj. změníte váš pohled na sebe a vaše okolí. Nové vzorce chování si předem klient s mou pomocí vydefinuje za pomoci metody koučinku. Více se o mentálním tréninku dočtete zde.

Koučink

Tato metoda slouží jako podpůrná k EFT a mentálnímu tréninku: prolíná se celým procesem/prací se vzorci chování. Pomocí koučování dokážeme lépe rozpoznat vzorce chování v procesu jejich odstraňování. Koučink zároveň pomáhá vydefinovat si pozitivní vzorce chování efektivně.
Koučink je metoda, při které kouč klade otázky koučovanému tak, aby si koučovaný stanovil cíle a vytvořil cestu sám.
Ve středu koučování je tedy vždy klient, jeho hodnoty, vize, jeho potenciál a příležitosti v jeho každodenním životě. Koučink je o současnosti a budoucnosti. Více se o koučinku dočtete zde.

Poradenství

Odpovím vám na vaše otázky a vysvětlím:

Naprostá diskrétnost je samozřejmostí

Zaručuji vám 100% diskrétnost. Všechny konzultace jsou naprosto důvěrné a žádné informace se nedostanou třetím osobám.

Osobní konzultace a kurz vyřeší váš problém

Klikněte na Chci si sjednat osobní konzultaci anebo Chci se objednat na vzdělávací kurz a zamluvte si nejbližší termín, který vám bude vyhovovat nebo na telefonním čísle + 420 731 498 272

Chci si sjednat osobné konzultaci